ליווי תהליכים

אריה וספר.jpg

בעבר הכתובת עבור נשים בכל עניין הקשור לנשיות היתה ברורה- בכל קהילה היו נשים חכמות אליהן פנו נערות ונשים. כיום כמו גם בעבר הצורך עדיין קיים. גינקוסופית תפקידה להיות שם איתך ובשבילך, להקשיב לצרכים שלך, לראות אותך באמת, להאזין לשלל הקולות שבתוכך, לייעץ בעזרת ידע קדום ועכשווי.

 

פגישה עם גינקוסופית היא הזמנה למפגש עם עצמך וגופך כמכלול. עם הרחם שהיא המרכז היצירתי שלך, עם צוואר הרחם שמצפין בתוכו חכמה הקשורה לגבולות בריאים, עם המחזור הנשי שהוא המיקרוקוסמוס של הטבע כולו ועם האינטואיציה- הקול הנשי המדבר מתוך גופך.

 

זוהי קריאה והזדמנות לרפא את עצמך, לטפל בכאבים בנרתיק בקיום יחסי מין ובכלל, בפטריות נשנות בפות, בדלקות חוזרות בדרכי השתן, לטפל בטראומות רחם אחרי לידה מורכבת או הפלה, לטפל בכאבי המחזור, בתופעות של גיל המעבר.

 

זוהי החובה והזכות לחלוק, לשתף ולהפיץ ידע קדום ומעצים כמו הקשבה אמיתית לגוף, תזונה מיטיבה, שימוש בצמחי מרפא, וטקסי מעבר כמו פתיחת עצמות לפני הלידה, סגירת עצמות לאחר הלידה, טקס וסת ראשונה לנערות וכל הזדמנות שאת מרגישה שחשוב לך לציין.

 

זוהי תזכורת להקשיב לקול הפנימי שלך הפועל באמצעות מחשבות, רגשות, חלומות ותחושות גופניות, ולחולל שינויים מודעים בחייך.

אפשר לבוא לפגוש אותי תמיד. כי זה מגיע לכן. אבל אני כבר יודעת: רובנו זקוקות לסיבה רצינית כדי להקדיש לעצמנו תשומת לב. אז הנה כמה סיבות: כשמשהו כואב בנשיות שלך: כאבים ביחסי מין, טראומות הקשורות ברחם: לידה, הפלה, טיפולי פוריות, התמודדות עם מחלות נשיות כמו אנדומטריוזיס.

אם את בתקופות שינוי, למשל אם התחלת להיות פעילה מינית בכלל או עם בן/בת זוג חדש/ה, אם את נמצאת בפתחה של תקופה חדשה - וסת, פוריות, אמהות, גיל המעבר ועוד. אם את בתקופה של מעבר או אתגר הקשור בנשיות שלך, ואת צריכה ליווי רגשי או מרגישה שטקס יכול לעזור לך או פשוט למלא אותך שמחה; אם את רוצה לחגוג או לציין שינוי או לכנס את מעגל הנשים שלך - אני כאן.